OKNA

Profily:
Okna jsou vyrobeny z masivních, lepených, dřevěných hranolů. Námi nejvíce používanou dřevinou pro výrobu oken je modřín, smrk, borovice a dub. Třívrstvý nebo pětivrstvý lepený hranol zaručuje stabilitu a tvarovou stálost výrobku. Z hranolů jsou odstraňovány vady dřeva, jakými jsou např. suky nebo smolníky.

Výplň:
zasklení provádíme izolačními dvoj nebo trojskly, která zajišťují tepelnou a hlukovou izolaci. Výběr skla necháváme na přání zákazníka.

Povrchová úprava:
K ochranné impregnaci a povrchové úpravě oken používáme lazury rakouské firmy NATURAL na bázi přírodních olejů a vosků , které zaručují nejen dlouhou životnost, ale i hygienickou nezávadnost výrobku. Tato povrchová úprava zajistí dlouhodobý dokonalý vzhled okna. Odstín lazury je přizpůsoben požadavku zákazníka.

Kování:
Celoobvodové kování oken od firmy ROTO dokonale přitlačí křídlo do rámu. Okno je opatřeno čtyřpolohovou klikou, která umožní zavření, otevření, sklopení a mikroventilaci křídla. Pojistka zajistí okno v poloze sklopení a zamezí otevření. Instalovány jsou také omezovače otevírání nebo bezpečnostní kování.

Příčky:
Zákazník si sám volí příčku svého okna. Nabízíme příčky konstrukční, nalepovací a meziskelní
 

INTERIÉRY
OKNA
SCHODY
POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Fakturační adresa:
VKT Velehrad, s.r.o.
Buchlovská 74
687 06 Velehrad

+420 603 382 582