HISTORIE SPOLEČNOSTI

Firma VKT Velehrad, s.r.o. vznikla v roce 2005.
Specializuje se na výrobu a montáž interiérů v klasickém i moderním stylu a stavebně truhlářských výrobků, zejména eurooken, vchodových i interiérových dveří a schodišť. Zajistí návrhy interiérových celků i design jednotlivých kusů nábytku od renomovaných architektů.

Krédem naší firmy je ohleduplnost k životnímu prostředí. Vyrábíme především z kvalitního, masivního, tuzemského dřeva ( smrk, dub, modřín, borovice, buk, ...). Pro povrchovou úpravu preferujeme kvalitní přírodní lazury, oleje a vodou ředitelné laky. Při výrobě dáváme přednost materiálům z obnovitelných zdrojů, máme snahu šetřit energie a třídit odpady pro další využití.

Kvalita produktů je bedlivě sledována už od prvopočátku výroby, tedy od nákupu kvalitního řeziva, přes strojní a ruční obrábění, povrchovou úpravu až po finální kompletaci výrobků, včetně montáže u zákazníka.

Naše společnost je z hlediska technologie výroby schopna vyhovět nejnáročnějším požadavkům zákazníka. Použitím přírodních materiálů. jak při výrobě, tak pro povrchovou úpravu, vznikají kvalitní výrobky s dlouhou životností.

Firma VKT Velehrad je připravena uspokojit individuální představy zákazníka, týkající se výrobků nejen ze dřeva.

Naší prioritou je spokojenost zákazníků, kvalita a zdravé životní prostředí.
 

INTERIÉRY
OKNA
SCHODY
POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Fakturační adresa:
VKT Velehrad, s.r.o.
Buchlovská 74
687 06 Velehrad

+420 603 382 582